Logo Czobot

Kilka słów o Nas

Kwiaciarnia liliowo.pl działa od lipca 2005 roku. Naszą pasją jest przekazywanie emocji za pomocą kwiatów. Naszym głównym celem było stworzenie miejsca, które będzie oferowało jedyne i niepowtarzalne kompozycje kwiatowe i oryginalne prezenty, które można podarować Bliskim w całej Polsce i na całym świecie.

 

Naszym priorytetem jest świeżość i dbałość o każdy szczegół zamówienia. Zdjęcia umieszczone na naszej stronie internetowej są wzorami, na podstawie których nasi floryści tworzą kompozycje doręczane Twoim Bliskim. Staramy się, by każdy z doręczonych bukietów był jak najbliżej ideału przedstawionego na zdjęciu wzorcowym. Dodatkowo przed wysłaniem, każdy bukiet jest sprawdzany pod kątem jakości i świeżości. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet dłużej będzie cieszył oko Bliskiej ci osoby

 

 

Nie tylko kwiaty, ale też kosze prezentowe to nasza specjalność. Możesz je wysłać na każdą okazję, a szczególnie często wysyłamy je z okazji Urodzin, Jubileuszu, Dla Mężczyzn i jako prezenty firmowe. Nie każda kobieta lubi też otrzymywać kwiaty, zatem kosz delikatesowy, czy elegancki kosz owocowy to z pewnością strzał w dziesiątkę. Każdy kosz jest oczywiście odpowiednio udekorowany. Możemy również wykonać kompozycję wedle Twoich wytycznych. Po prostu napisz do nas lub zadzwoń i powiedz, co chcesz doręczyć, a postaramy się to zorganizować.

 

 

Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia, dlatego możesz być pewien, że zadbamy o Twoje zamówienie i o to, by kwiaty dotarły w wyznaczony przez Ciebie dzień do Odbiorcy.


Sprawdź nas i zaufaj nam już dziś!